Чорноморськ: Термінали палають, а працювати — нікому!

У Чорноморську — дилема. Кадровий голод. Життєво необхідні підприємства стогнуть без рук. Мова про узбережжя Сухого лиману. Саме там, де зосереджені гіганти вітчизняного експорту.

Бронь? Ха! Ніхто не хоче вмирати за крабові палички

Олійні та зернові термінали. Цехи, де фасують агрохімію. Навіть фабрика, що ліпить нещасні крабові палички. Усім потрібні робітники. Слюсарі, вантажники, пакувальники. А також світлі голови: економісти, програмісти. Обіцяють бронь. Гарантують захист від мобілізації. І що? Нуль. Охочих нема.

Чому така «несподіванка»? А тому що майже весь Сухий лиман — це акваторія Чорноморського морського порту. Найбільшого, до речі, в країні. Через нього йде весь експорт. Або йшов.

Росіяни працюють, поки українці думають

Саме сюди російські недолюди цілять «шахедами» та ракетами. Регулярно. Декілька разів на місяць. Це вже стало рутиною. І знаєте що? Топменеджери аграрних компаній та портових терміналів не тішать себе ілюзіями. Вони очікують, що інтенсивність атак зросте. Причому по всіх морських портах «Великої Одеси». Через кілька тижнів. Це не прогноз. Це констатація факту.

Як засвітили у LIGA.net, питання виникають неприємні:

  • Чи цей «оптимістичний» прогноз невідворотний? Чи є шанс на диво?
  • Яким бізнесам найбільше дістанеться? Хто першим піде на дно?
  • Як ці розбиті порти вдарять по наших споживачах? Чи знову ціни в космос?
  • І головне: які там є варіанти захисту? Чи є вони взагалі?

Тож, сидимо й чекаємо. На черговий удар. І на те, як Україна лишається без експорту. Знову.

O CZYM INNI MILCZĄ

Пошкоджений українськими дронами Московський НПЗ, паралізований на пів року, що призведе до паливної кризи в Росії.

Московський НПЗ: Кляті дрони перетворили гігант на бляшанку. Ремонт? Забудьте!

Московський нафтопереробний завод? Забудьте про нього. Щонайменше пів року цей гігант буде простоювати. Українські дрони попрацювали на славу. Це, звісно, ще більше зажене Росію в

Przeczytaj więcej >
pl_PLPolish
Przewiń na górę