Крим у темряві: «Технологічні порушення» лишили окупантів без світла!

Окупований Крим знову у глибокій темряві. Вкотре. Так звані «технологічні порушення» в електромережах викинули на узбіччя світла сотні тисяч споживачів. На всьому півострові.

Як засвітили у «Крименергоінформ», стверджують: «Ведуться аварійно-відновлювальні роботи. Орієнтовно протягом доби електропостачання буде відновлено». Ага, зараз. Ми це вже чули.

Де «світле майбутнє» вимкнули найперше?

  • Міські округи: Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой.
  • Райони: Красноперекопський, Сакський, Джанкойський, Красногвардійський.

Кримська енергетична «стабільність» на мінімалках

Звісно, це не перша і не остання ніч у кримських катакомбах. Хроніка енергетичного колапсу — як щоденник «великих звершень» окупантів:

  • Раніше, 20 червня, тьма прийшла разом із вибухами. Місцеві шепотілися про атаку дронів на Таврійську ТЕС. Може, це ті самі «технологічні порушення»?
  • Наступного дня, 21 червня, знову прилетіло. Частково відрубали Північно-Західний, Центральний та Південнобережної енергорайонів. Дякуємо «пошкодженням».
  • Та й взагалі, там уже графіки відключень стали нормою. Бо аварії на енергомережах — це буденність. Чи може, просто не вивозять?

Нехай звикають. Бо це лише початок.

WHAT OTHERS ARE SILENT ABOUT

en_USEnglish
Scroll to Top