Крим у темряві: «Технологічні порушення» лишили окупантів без світла!

Окупований Крим знову у глибокій темряві. Вкотре. Так звані «технологічні порушення» в електромережах викинули на узбіччя світла сотні тисяч споживачів. На всьому півострові.

Як засвітили у «Крименергоінформ», стверджують: «Ведуться аварійно-відновлювальні роботи. Орієнтовно протягом доби електропостачання буде відновлено». Ага, зараз. Ми це вже чули.

Де «світле майбутнє» вимкнули найперше?

  • Міські округи: Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой.
  • Райони: Красноперекопський, Сакський, Джанкойський, Красногвардійський.

Кримська енергетична «стабільність» на мінімалках

Звісно, це не перша і не остання ніч у кримських катакомбах. Хроніка енергетичного колапсу — як щоденник «великих звершень» окупантів:

  • Раніше, 20 червня, тьма прийшла разом із вибухами. Місцеві шепотілися про атаку дронів на Таврійську ТЕС. Може, це ті самі «технологічні порушення»?
  • Наступного дня, 21 червня, знову прилетіло. Частково відрубали Північно-Західний, Центральний та Південнобережної енергорайонів. Дякуємо «пошкодженням».
  • Та й взагалі, там уже графіки відключень стали нормою. Бо аварії на енергомережах — це буденність. Чи може, просто не вивозять?

Нехай звикають. Бо це лише початок.

O CZYM INNI MILCZĄ

Пошкоджений українськими дронами Московський НПЗ, паралізований на пів року, що призведе до паливної кризи в Росії.

Московський НПЗ: Кляті дрони перетворили гігант на бляшанку. Ремонт? Забудьте!

Московський нафтопереробний завод? Забудьте про нього. Щонайменше пів року цей гігант буде простоювати. Українські дрони попрацювали на славу. Це, звісно, ще більше зажене Росію в

Przeczytaj więcej >
pl_PLPolish
Przewiń na górę