Окупований Крим знову у глибокій темряві. Вкотре. Так звані «технологічні порушення» в електромережах викинули на узбіччя світла сотні тисяч споживачів. На всьому півострові.
Як засвітили у «Крименергоінформ», стверджують: «Ведуться аварійно-відновлювальні роботи. Орієнтовно протягом доби електропостачання буде відновлено». Ага, зараз. Ми це вже чули.
Де «світле майбутнє» вимкнули найперше?
- Міські округи: Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой.
- Райони: Красноперекопський, Сакський, Джанкойський, Красногвардійський.
Кримська енергетична «стабільність» на мінімалках
Звісно, це не перша і не остання ніч у кримських катакомбах. Хроніка енергетичного колапсу — як щоденник «великих звершень» окупантів:
- Раніше, 20 червня, тьма прийшла разом із вибухами. Місцеві шепотілися про атаку дронів на Таврійську ТЕС. Може, це ті самі «технологічні порушення»?
- Наступного дня, 21 червня, знову прилетіло. Частково відрубали Північно-Західний, Центральний та Південнобережної енергорайонів. Дякуємо «пошкодженням».
- Та й взагалі, там уже графіки відключень стали нормою. Бо аварії на енергомережах — це буденність. Чи може, просто не вивозять?
Нехай звикають. Бо це лише початок.


