ремонт “Дружби” – на межі виживання

Нафтопровід “Дружба” – ми не просто чекаємо на відновлення, ми вимагаємо його. Наш президент, Володимир Зеленський, у Берліні заявив, що до кінця квітня цей магістральний шлях паливної незалежності буде приведений до ладу, хоч і не в повному обсязі. Він має бути готовим до роботи, і цього достатньо для функціонування. Резервуари відремонтують, хоч це і тривалий процес, але запит лише в одному – чи здатний він на новий старт? Так! І терміни не підлягають сумніву.

А ще Зеленський переконаний, що ми з Угорщиною будемо діяти, адже ці відносини повинні залишатися міцними. Тут немає місця поблажкам. Можна будувати не лише прагматичні, а й дружні стосунки, але на основі істини, співробітництва і, звісно, взаємної поваги. Ми знаємо, що це тільки посилить позиції обидвох країн.

На додачу, не забуваймо: угорський народ вже зробив свій вибір. Це сталося в день, коли в Україні ми перемогли темряву. Символізм вражає. Беремо на себе відповідальність і з нетерпінням чекаємо, коли новий прем’єр угорців буде готовий до співпраці. Недарма Фрідріх сказав, що можемо зустрітися через Німеччину – наш транспорт завжди до ваших послуг.

І пам’ятайте: Європейський Союз надає технічну підтримку та фінансування для ремонту “Дружби”. Київ сказав “так”. І як тут не наголосити: зростання цін на пальне – це не про “Дружбу”. У нас є свої виклики, але це не спинить нас.

Źródło oryginalne: https://ua.korrespondent.net/

O CZYM INNI MILCZĄ

Польський чиновник критикує уряд Туска. Президент Зеленський, можливо, не приїде на конференцію до Гданська. Дипломатичний скандал.

Туск не впорався: Зеленський «проігнорує» Гданськ, а Варшава виправдовується

Отже, польський чиновник видав свою правду. Мовляв, уряд Дональда Туска — нікчемний. Привід? Бо президент України Володимир Зеленський може проігнорувати Конференцію з відновлення у Гданську.

Przeczytaj więcej >
pl_PLPolish
Przewiń na górę