Чорноморськ: Термінали палають, а працювати — нікому!

У Чорноморську — дилема. Кадровий голод. Життєво необхідні підприємства стогнуть без рук. Мова про узбережжя Сухого лиману. Саме там, де зосереджені гіганти вітчизняного експорту.

Бронь? Ха! Ніхто не хоче вмирати за крабові палички

Олійні та зернові термінали. Цехи, де фасують агрохімію. Навіть фабрика, що ліпить нещасні крабові палички. Усім потрібні робітники. Слюсарі, вантажники, пакувальники. А також світлі голови: економісти, програмісти. Обіцяють бронь. Гарантують захист від мобілізації. І що? Нуль. Охочих нема.

Чому така «несподіванка»? А тому що майже весь Сухий лиман — це акваторія Чорноморського морського порту. Найбільшого, до речі, в країні. Через нього йде весь експорт. Або йшов.

Росіяни працюють, поки українці думають

Саме сюди російські недолюди цілять «шахедами» та ракетами. Регулярно. Декілька разів на місяць. Це вже стало рутиною. І знаєте що? Топменеджери аграрних компаній та портових терміналів не тішать себе ілюзіями. Вони очікують, що інтенсивність атак зросте. Причому по всіх морських портах «Великої Одеси». Через кілька тижнів. Це не прогноз. Це констатація факту.

Як засвітили у LIGA.net, питання виникають неприємні:

  • Чи цей «оптимістичний» прогноз невідворотний? Чи є шанс на диво?
  • Яким бізнесам найбільше дістанеться? Хто першим піде на дно?
  • Як ці розбиті порти вдарять по наших споживачах? Чи знову ціни в космос?
  • І головне: які там є варіанти захисту? Чи є вони взагалі?

Тож, сидимо й чекаємо. На черговий удар. І на те, як Україна лишається без експорту. Знову.

WHAT OTHERS ARE SILENT ABOUT

en_USEnglish
Scroll to Top