Державне бюро розслідувань (ДБР) нарешті розчехлилося. Засвітили: почали досудове слідство. Шукають можливий безпрєдєл у штурмовому полку «Скеля».
Як розтрубили у пресцентрі ДБР, копають під службових осіб підрозділу. Підозрюють не просто «неправомірні дії». Йдеться про:
- можливе насильство над військовослужбовцями;
- кричуще перевищення службових повноважень;
- інші брудні порушення.
Словом, типова історія. У полку «Скеля» розквітає «дідовщина» чи щось гірше? ДБР обіцяє розібратись. Подивимося, чи не замулять справу.


