Черговий привіт від «руского міра». Масований удар росіян вкотре занурив країну в темряву. Нові знеструмлення. Сім областей.
Як засвітили в НЕК «Укренерго», яке традиційно відзвітувало, світла немає на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині, Запоріжжі, Донеччині та Херсонщині. Особливо кепсько останнім двом.
Енергетичний колапс чи звичка?
Аварійно-відновлювальні роботи, звісно, вже нібито почалися. Там, де безпекові умови дозволяють, зрозуміло. Енергетики, як завжди, «роблять усе можливе». Щоб «якнайшвидше заживити». Знайома пісня.
Тим часом, споживання електрики поперло вгору. 22 червня, на 09:30, було аж на 2,2% вище, ніж у п’ятницю, 19 червня. Причина? Спека. Люди гріються/охолоджуються, як можуть. Або не можуть.
Важливі поради від енергетиків-мудреців
- Зміна графіка: Енергетики просять переносити активне споживання світла на 10:00-16:00. Тобто, працювати і жити, коли зручно системі, а не вам.
І ще трохи «хороших» новин
22 червня не минуло без пригод у Запоріжжі. Атака російських безпілотників. Троє поранених. Одна жінка досі в палаючому будинку. Просто буденність.
Що ж, чекаємо нових «сюрпризів» і звикаємо до свічок. Іншого виходу нам не залишили. Поки що.


