Окупанти вгатили по виробнику ліків: “Дарниця” отримала “привіт” від Москви

Гарячий “привіт” від окупантів прилетів у столицю. Прямо в серце, поміж іншим. У ніч з 27 на 28 червня російська погань знову гатила по Києву. І не просто так, а з розмахом. Під роздачу потрапив один із найбільших виробників ліків країни – багатостраждальна компанія “Дарниця”.

Про це, до слова, швиденько підтвердили. Як засвітила “Економічна правда”, фото облетіли мережу. Що ж, дякуємо за оперативність.

“Секрети” від “Дарниці”: про що мовчать?

Катерина Загорій, членкиня стратегічної ради “Дарниці”, одразу ж вийшла на зв’язок. Але не для того, щоб пролити світло. Зовсім навпаки.

“З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків”, – ось так, сухо, видала пані Загорій. Мовляв, таємниця! Небезпека! Не смійте цікавитись, що ж там насправді сталося!

Живі та (майже) неушкоджені: обіцянки, обіцянки…

Щоправда, є й хороші новини. Чи радше, “зручні”. У компанії заявили: загиблих та постраждалих серед своїх працівників, на диво, немає. І обіцяють – завод працюватиме. Ну, звісно. Куди ж діватися?

Який ступінь пошкодження заводу? Наскільки сильно прилетіло? Це питання, що висить у повітрі. Адже “Дарниця” вперто відмовляється коментувати. Або не знає, або приховує. Здогадайтеся самі.

Поки ворог намагається знищити наше, ми й далі лікуватимемось від його “любові”.

ТЕ, ПРО ЩО МОВЧАТЬ ІНШІ

ukUkrainian
Прокрутити вгору